Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 30 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HAOYUNMA, Dreamlafe |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor, Heating Tube |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 110V / 220V |
| Power | 3400W |
| Weight | 9.2 KG |
| Dimension(L*W*H) | 828*280*142mm |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Grill Position | 16 |
| Material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.