Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 56 × 51 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 100w |
| Brand Name | OIMG, DEYAO |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | DY-C001 |
| Grill Type | Charcoal Grills, Built In Charcoal BBQ Grill |
| Metal Type | stainless steel |
| Finishing | Not Coated |
| Safety Device | Flame Safety Device, High Pressure Protection Device |
| Fuel type | Charcoal |
| Main material | SUS 304 |
| Cooking Area | 64*46cm |
| Accessories | SS cooking grill and SS warming rack |
| Application | Garden/Party/Outdoor |
| Package | Wooden Pack |
| Product Size | 700X556X506mm (closed) |
| Weight | 37KG |
| Embedded size | 710X570X255mm |
Instock
There are no reviews yet.