Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SP-YM2 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5500W |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Gas barbecue oven |
| Overall dimension | 295 * 270 * 490m |
Instock
There are no reviews yet.