Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79 × 40 × 33 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2400w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless steel |
| Fuel type | Electricity |
| Applicable scenarios | Barbecue Shop |
Instock
There are no reviews yet.