Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CR0002KL |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | CANDIMILL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.