Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 14 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Model Number | LM13-A |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 20min |
| Remote Distance | 50m |
| Dimensions | 235x90x95mm |
| Max Speed | 15/KM |
| Charging Time | 60min |
| Frequency | 2.4G |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.