Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 40 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | FWD-1631 |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V/110V |
| Power (W) | 3000W |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.