Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 72 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | OIMG, other |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power Source | Gas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension(L*W*H) | 59*72*39cm |
| After-sales Service Provided | Online support |
| Weight | 36kg |
| Condition | New |
| Year | 2024 |
| Key Selling Points | High Productivity |
| After Warranty Service | No service |
| Local Service Location | None |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Other |
| Model Number | other |
Instock
There are no reviews yet.