Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 25 cm |
| Rated Heat Flow(Left) | 3.8Kw |
| Rated Heat Flow(Right) | 3.8Kw |
| Fuel Type | Natural Gas / Liquefied Gas |
| Air Inlet Mode | Air Circulation |
| Protective Case | Flameout Protection |
| Ignition Mode | Pulse Electronic Ignition |
| Surface Material | Toughened Glass |
| Model Number | JZY044 |
| Cooker Quantity | Single-cooker Cooktop |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop & Embedded Type |
| Type | Gas Cooktops |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Gas stove |
| Model | JZY044 |
| Material | tempered glass |
| Heat load | 3.8KW |
| Size | 433*329mm |
| Opening size | 380*260mm |
| Product number | GL2226H |
Instock
There are no reviews yet.