Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 15 cm |
| Power (W) | 2000W |
| Certification | CB, CE |
| Installation | Table |
| Type | Electric Cooktops |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.