Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 32 cm |
| Rated Heat Flow(Left) | 4.2Kw |
| Weight(kg) | 10 |
| Rated Heat Flow(Right) | 4.2Kw |
| Fuel Type | Natural Gas / Liquefied Gas |
| Air Inlet Mode | Down into the Wind |
| Protective Case | Flameout Protection |
| Ignition Mode | Pulse Electronic Ignition |
| Surface Material | Toughened Glass |
| Model Number | JZT-B1 |
| Cooker Quantity | Dual-cooker Cooktop |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop & Embedded Type |
| Type | Gas Cooktops |
| Fire hole type | Swing Fire |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product number | GL2232H |
| Use | Household |
| Function | Energy saving |
| Material | Explosion-proof tempered glass |
| Specification | 730*410mm |
| Weight | 12kg |
| Panel material | black crystal panel |
| Item No. | OLY-A15 |
| Rated thermal load | 4kW and above |
| Whether to support child lock | Yes |
| Flameout protection device | thermocouple flameout protection |
| Hole size | 635*335mm |
Instock
There are no reviews yet.