Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 25 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length (Inch) | 380*210mm |
| Height (Inch) | 380*210mm |
| Width (Inch) | 380*210mm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power of Motor (Hp) | 560W |
| Rating (Rpm) | 4200 rpm |
| Frequency (Hz) | 50Hz |
| Grinding Chamber Material | STAINLESS STEEL |
| Feed Type | Batch |
| Model Number | JCY3369BJH |
| Feature | Air Switch Control, Can Be Connected Dish Washer, Sound Insulation, Stainless Steel Grinding Elements |
| Certification | CE |
| Type of Motor | DC permanent magnet |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.