Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 27 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CCC certificate number | 2022180717029551 |
| brand | HCHANG |
| function | Roasting, frying, frying, and frying |
| Bing Dang Type | Electric cake bowl |
| Operation Method of Electric Cake Bell | Mechanical |
| caliber | 35cm and above |
| power | 1800W |
| Baking tray diameter | 48cm |
| Baking sheet depth | 5cm |
| Dish disassembly form | Inseparable |
Instock
There are no reviews yet.