Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | xqh1151zy |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating, Baking, Stir-fry, Fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | CordLess |
| Certification | CE |
| Caliber | 24-26cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1700W |
| Material of Plate | Teflon non-stick coating |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.