Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 53 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry |
| Type | CordLess |
| Certification | none |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product code | DQ00095 |
| Voltage | 220V |
| Power | 2000W/2500W |
| Rated frequency | 50HZ |
| Color classification1 | 20 pancake oven |
| Color Classification | Type 45 Pancake Oven |
| Temperature rang | 0~300℃ |
| Package weight | 14KG |
| Packing size | 53*53*23 |
Instock
There are no reviews yet.