Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Microcomputer Control |
| Design | Hover |
| Model Number | xqh080gf |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Stir-fry, Shallow Oil Fry, Bake, Fry, Baking |
| Type | CordLess |
| Certification | CE |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 220~240V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.