Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 56 × 37 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | QM-E90 |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | CordLess |
| Certification | none |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2800W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product code | DQ00096 |
| Voltage | 220V |
| Rated frequency | 50HZ |
| Power | 2800W |
| Temperature control range | 50-299°c |
| Panel material | thick aluminum plate |
| Panel size | 30*30cm |
| Panel thickness | 2.5cm |
| Package weight | 17KG |
| Packing size | 41*56*37 |
Instock
There are no reviews yet.