Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | JCY3375BJH |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | CordLess |
| Certification | CE |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Material of Plate | Non-stick material |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.