Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | GL-410 |
| Material | Stainless Steel |
| Product name | Waffle pancake machine |
| Color | Silver |
| Usage | Restuarant Kitchen |
| Feature | Convenient |
| Size | 400*400*170mm |
| MOQ | 1 |
| type | commercial |
| Advantage | Easy Operation |
| power | 3kw |
Instock
There are no reviews yet.