Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | Corded |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| Electric Cake Bell Heating Surface | Double sided heating |
| Grill diameter | 23cm |
| Depth of baking tray | 6.5cm |
| Disassembly form of soldering plate | Not detachable |
Instock
There are no reviews yet.