Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 25 × 30 cm |
| Type Number | XT316 |
| CE | Type |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | XT316 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 3 channels |
| Flight Time | No |
| Remote Distance | No |
| Warranty | No |
| Dimensions | 67cm |
| Max Speed | No |
| Charging Time | No |
| Frequency | No |
| Charging Voltage | No |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Remote Control | No |
| Material | Plastic |
| Brand Name | goni |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Applicable gender | Male |
| Toy type | Electric toy |
Instock
There are no reviews yet.