Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Pancake Maker |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating |
| Type | Corded |
| Certification | none |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 600W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | Haofy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.