Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | Breakfast Egg Frying Pot |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Non-Stick Coating, Baking, Shallow Oil Fry |
| Type | CordLess |
| Certification | CE, RoHS |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | cozinha |
| Feature2 | mini pancake maker |
Instock
There are no reviews yet.