Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 25 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type Number | 00 |
| CE | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 00 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 6 channels |
| Flight Time | 60 |
| Remote Distance | 100M |
| Warranty | 30D |
| Dimensions | 48*13.6*4.5CM |
| Max Speed | 100S |
| Charging Time | 5-6H |
| Frequency | 200 |
| Charging Voltage | 110-220V |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic, FIBERGLASS |
| Brand Name | goni |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Applicable gender | Male |
| Toy type | Electric toy |
| With remote control or not | Yes |
| Remote control mode | Handle |
Instock
There are no reviews yet.