Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | SKUF13180 |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Non-Stick Coating, Baking, Stir-fry, Shallow Oil Fry, Bake |
| Type | Corded |
| Certification | none |
| Caliber | 15-20cm |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 600W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.