Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.708 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Pancake Maker |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Function | Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry, Bake |
| Certification | none |
| Caliber | 32-35cm |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 600-1000W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | VGEBY |
| Origin | Mainland China |
| Keywords 1 | Pancake Machine |
| Keywords 2 | Electric Pancake Maker |
| Keywords 3 | Electric Crepe Maker |
| Keywords 4 | Non Stick Electric Pancake Pan |
| Keywords 5 | Mini Pancake Machine |
Instock
There are no reviews yet.