Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Design | Hover |
| Model Number | xqh961zy |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Stir-fry, Shallow Oil Fry, Bake, Baking, Non-Stick Coating |
| Type | CordLess |
| Certification | CE |
| Caliber | 15-20cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.