Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 40 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Certification | CE |
| Caliber | <25cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500w |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.