Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Function | Non-Stick Coating, Shallow Oil Fry |
| Certification | 3c |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.