Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Baking pan type | Electric Baking Pan |
| Heating Side | Dual-side |
| Caliber | 26-28cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1501W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea/Midea |
| Model | MC-JKS3072 |
| function | Fry, fry |
| Electric cake pan heating noodles | Double-sided heating |
| Baking plate design | floating type |
| Type of cake pan | Electric cake pan |
| Operation method of electric cake bell | electronic |
| power | 1600W |
| Baking pan diameter | 28.6cm |
| pan depth | 3cm |
| Disassembly form of branding plate | Double-sided removable |
| 3C certificate number | 2019010712240480 |
Instock
There are no reviews yet.