Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >1501W |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR |
| model | JD30AQ849 |
| Color classification | white |
| Electric baking pan heating surface | Double sided heating |
| Pie-pan type | Electric baking pan |
| power | 1700W |
| Baking pan caliber | 30cm |
| Depth of baking tray | 3cm |
| Plate disassembly form | Not detachable |
| Baking tray function | Pancakes/pancakes Pancakes |
Instock
There are no reviews yet.