Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 23 × 10 cm |
| Operation Method | Mechanical Mode |
| Model Number | 111 |
| Heating Side | Dual-side |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Material of Plate | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| power | 1000W and above |
| Product category | Electric Cake Bell |
| model | 111 |
| Heat the electric baking pan | Double-sided heating |
| caliber | 26cm (inclusive) -28cm (inclusive) |
| Type of cake pan | Frying and grilling machine |
| Baking pan depth | 25mm |
| Rated voltage | 220 |
| Panel material | Non stick coating |
| Solder plate design | Suspended type |
| Cake bell caliber | 26-28cm |
| diameter | 28 |
| Applicable number of people | 4-5 people |
| Rated power | 1500 |
| control mode | Mechanical |
| function | Fry, fry, grill, grill |
| Rated frequency | 50 |
Instock
There are no reviews yet.