Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Operation Method | no |
| Design | baking |
| Baking pan type | Pancake Maker |
| Heating Side | Single-side |
| Function | Shallow Oil Fry, Bake, Baking, Non-Stick Coating |
| Type | CordLess |
| Certification | CE, 3 |
| Caliber | 29-31cm |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Material of Plate | Die Casting Aluminum |
| Brand Name | MSX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.