Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Adjustable Thermostat Control, With Light Indicator |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Chigo/Chigo |
| Model | ZG-BK-ZL-81 |
| voltage | 220V |
| Cylinder block specification | single cylinder |
| power | 2500W |
| capacity | 10L |
| Structural process | desktop |
| net weight | 4.4kg |
Instock
There are no reviews yet.