Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 35 × 30 cm |
| Model Number | FY81 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | KILOPOWER |
| Origin | Mainland China |
| Type | Electric fryer |
| AfterSales Service | One Year Warranty |
| Scope of Application | Leisure Fast Food Equipment Tea Restaurant Equipment Cakeroom Equipmen |
| Voltage | 220V |
| Power | 25Kw |
| Dimensions | 280450300mm |
| Packaging | Carton without Foam |
| Marketing | Special offer |
Instock
There are no reviews yet.