Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3500W |
| Non-Stick Material | stainless steel |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 330*440*340mm |
| rated power | 3500W |
| Frying bar size | 240*250*140mm |
| temperature range | 60~200°C |
| Cylindersize | 325*355*200mm |
| Product capacity | 15L |
Instock
There are no reviews yet.