Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | N4DZG-WJ801-2Guan |
| Style | Common Fryer |
| Material | – |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Non-Stick Cooking Surface |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2100W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.