Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 24 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Air Fryer |
| Material | aluminum |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Detachable Oil Container, LCD Display, Non-Stick Cooking Surface, Overheat Protection, With Light Indicator, With Observation Window |
| Shape | Round |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Certification | CB, CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Midea |
| Model | MF-KZ50M4-707 |
| Capacity | 5L-6L |
| Color classification | Coral red black apricot black-3.8L black-4.2L |
| Material of liner | Non-sticky liner |
| Voltage | 220V |
| Electric fryer type | Non-visual deep-fried pot |
| Heating part | Top heating |
Instock
There are no reviews yet.