Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Material | Stainless Steel |
| Color | Silver |
| Product Dimensions | 15.5"D x 14.5"W x 9.5"H |
| Wattage | 1700 watts |
| Oil Capacity | 4 Liters |
Instock
There are no reviews yet.