Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 70 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | GF-181V |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | stainless |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Overheat Protection, Detachable Oil Container, With Light Indicator |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | none |
| Voltage (V) | gas |
| Power (W) | LPG gas |
| Non-Stick Material | none |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Gas type | LPG |
| Product size | 340*630*610mm |
| N.W | 22KG |
| Cylinder size | 350*252*245mm |
Instock
There are no reviews yet.