Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 90 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Food Warmer |
| Usage For | Dispenser |
| Shape | Single arc |
| Color | Red |
| Capacity | 2 layer |
| Function | Heater+food Warmer |
| Power | 800W |
| Surface | Clean Finsh |
| Warranty | 6 Months |
| Application | Restaruant |
Instock
There are no reviews yet.