Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 36 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 110W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China, Chinese Mainland |
| brand | MeiLing/MeiLing |
| model | MZG-DC4095. |
| capacity | Above 10L |
| province | Zhejiang Province |
| Prefecture and city | Ningbo City |
| Inner liner material | Non-stick liner |
| voltage | 220V |
| manufacturing enterprise | Cixi Jutuo Electric Appliance Co., Ltd |
| Electric fryer type | Visible fryer |
| Intelligent type | other |
| Place of purchase | Chinese Mainland |
| Heating part | top firing |
Instock
There are no reviews yet.