Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Common Fryer |
| Material | aluminum |
| Shape | Round |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.