Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 88 × 120 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3KW |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | 201 stainless steel |
| Structural process | Vertical |
| Voltage | 220V |
| Cylinder specifications | Single Cylinder |
| Net Weight | 48kg |
| Power | 9000W |
| Capacity | 50L |
| Purchase country | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.