Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 10w |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | HAOYUNMA, brenu |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | India |
| Place of Origin | China |
| Weight | 8 KG |
| Capacity | 13l, 13L |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Other |
| Product name | Air Fryer Electric |
| Keywords | Non-oil Fryer |
| Feature | Easy Operate |
| Heating Method | Heated Air Circulation |
| Certification | ce |
| Temperature | 230° |
| Usage | Healty Air Fryer |
| Item | Electric Cooker Air Fryer |
| Multi function | Adjustable Temperature |
Instock
There are no reviews yet.