Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 36 × 34 cm |
| Model Number | DYH-AF05 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Non-Stick Material | / |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.