Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 50 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Multi functional Frying Pot |
| Pot size: | 300 * 240 * 150MM |
| Machine size: | 555 * 455 * 380MM |
| Gas pressure: | 2800PA |
| Gas type: | liquefied petroleum gas |
| Body material: | thickened stainless steel |
| Net weight of product: | 7.92KG |
| Product gross weight: | 9.52KG |
Instock
There are no reviews yet.