Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 38 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 0V |
| Power (W) | 0W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.