Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB, CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2500 |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Power Supply | Plug Powered |
Instock
There are no reviews yet.