Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 65 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | aluminum |
| Function | Adjustable Thermostat Control, With Light Indicator |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| capacity | 16L |
Instock
There are no reviews yet.